Kryocentrum.cz

Kryocentrum.cz
Dnes mrazíme od 17:30 do 18:30! Na celotělovou kryoterapii se prosím dostavte nejpozději 10 minut před koncem provozní doby polaria. Otevírací dobu polaria naleznete zde.
Facebook
Podmínky služby Dárkové poukázky

Podmínky služby Dárkové poukázky

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlasím se sběrem, ukládáním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, Kryocentrum s.r.o. se sídlem Praha 4, Imrychova 984/27, PSČ: 143 00, IČO: 27367177, DIČ: CZ27367177 zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C vložka 108774 (nebo jeho zaměstnanci) pro účely stanovené níže. Tento souhlas uděluji pro všechny informace obsažené v tomto formuláři po dobu nezbytně nutnou k zaslání dárkové poukázky, nejvýše však na dobu 1 (jednoho) měsíce ode dne jeho udělení. Jsem si také vědom svých práv podle § 2 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění. Jsem seznámen se všemi vyplněnými částmi formuláře, všechny poskytnuté informace jsou pravdivé a přesné a jsou uvedeny na základě dobrovolnosti.

V rámci využívání a rušení služby Dárkové poukázky (dále jen služby) souhlasím s uchováváním informací o IP adrese mého zařízení. Tyto údaje jsou uchovávány po celou dobu platnosti souhlasu se službou a k jejich zneplatnění dojde až 6 (šest) měsíců od doby, kdy dojde k odvolání nebo zneplatnění souhlasu se službou.

Účel zpracování osobních údajů

Podle § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění jsou všechny informace uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zaslání objednané dárkové poukázky (elektronicky nebo poštou), a to pouze po dobu nezbytně nutnou, nejvýše však na dobu 1 (jednoho) měsíce ode dne objednání služby nebo do doby, kdy dojde ze strany uživatele k odvolání tohoto souhlasu.

Pro zajištení bezpečnosti uživatele i Kryocentrum.cz jsou uchovány informace o IP adresách zařízení. Tyto údaje jsou uchovávány po celou dobu platnosti souhlasu se službou a k jejich zneplatnění dojde až 6 (šest) měsíců od doby, kdy dojde k odvolání nebo zneplatnění souhlasu se službou.

Prohlášení správce

Správce prohlašuje, že bude shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění daného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem, pro který byly shromážděny. Jeho zaměstnanci nebo jiné osoby zpracovávají osobní údaje pouze na základě smlouvy se správcem a jsou povinni zacházet s předávanými informacemi jako s důvěrnými i po ukončení smluvního vztahu se správcem či práce jako takové.

Aktuální novinky

Odebírání novinek

Chci dostávat novinky z Kryocentra a souhlasím s podmínkami služby Newsletter

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů