Kryocentrum.cz

Kryocentrum.cz

Zdravíme všechny závisláky, zpřízněné duše a nové lidičky, kteří se těší na náš mráz:-)

Po našich intervencích s ministerstvy zdravotnictví a průmyslu jsme dosáhli zařazení kryoterapie z 5. balíčku do balíčku č.3!!!

Podmínky provozu jsou dány nařízením vlády:

Zákazník musí 72 hod. před příchodem do provozovny podstoupit POC antigen. test, nebo 7 dní před PCR test, případně může využít samotest přímo v provozovně, 2 m rozestupy. 

Solná jeskyně zavřena!

START SE BLÍŽÍ!!Bohužel z technických důvodů můžeme poprvé mrazit až ve středu 12.5. 2021od 17:30...Pokud by došlo ke změmě termínu, budeme informace na našich webových stránkách!:-)

Těšíme se na vás!!Ivoš trenér, Roman mrazík, Mája a Emča!!!

Facebook

MRAZEM PROTI VIRŮM!

5. srpna 2020 Kryocentrum
 
Přijďte se zmrazit, doporučuje odborník na kryoterapii MUDr. Lubomír Šmuk.
Terapie v polariu je extrémním příkladem otužování chladem. Při otužování se zmnožují tzv. T-lymfocyty, které jsou obranným prostředkem (buněčnou imunitou) proti infekcím, především virovým. Takto získaná imunita je lidskému tělu prospěšnější než umělé zásahy nebo polykání chemických náhražek.
Další zajímavé informace si můžete přečíst na webech České televize:
 
https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3142619-bunecna-imunita-proti-covidu-19-funguje-vyzkum-ukazal-ze-muze-byt-znacne-dlouhodoba?fbclid=IwAR3ft-dRMiDENRYLdy48YbU7mCfAf8U3da2CDX9WKwBCWceEG8Ifdec_iSk

Aktuální novinky

Odebírání novinek

Chci dostávat novinky z Kryocentra a souhlasím s podmínkami služby Newsletter

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.Rozumím Více detailů